Rektör Durmuş, Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’ı Batman’a Davet Etti

Durmuş, Başkan Erbaş’a Batman Üniversitesi Camisi’nin tamamlanması için brifing dosyası sundu ve Batman Üniversitesi şiltini takdim etti.

07-12-2018

Okunma: 148


Mardin’de Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’ı Batman’a davet eden Batman Üniversitesi Rektörü Durmuş, Başkan Erbaş’a Batman Üniversitesi Camisi’nin tamamlanması için brifing dosyası sundu ve Batman Üniversitesi şiltini takdim etti.

 

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, çeşitli programlara katılmak üzere Mardin’e gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’a programlarında eşlik etti.

 

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş için Mardin Havalimanı’nda düzenlenen karşılama törenine Mardin Valisi ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, il protokolü, STK temsilcileri katıldı.

 

Havalimanından sonra Mardin Valiliği’ni ziyaret eden Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, burada Vali Yaman’ın makamında bir süre Mardin ile ilgili istişarelerde bulunduktan sonra, Mardin Valisi tarafından kendisine Mardin’i ziyaretleri anısına plaket ve tablo takdim edildi.

 

Valilik programından sonra Mardin Müftülüğü Konferans Salonu’nda üniversite öğrencileriyle bir araya gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, daha Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça’yı makamında ziyaret etti.

 

Rektörümüz Durmuş’unda Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’a eşlik ettiği Artuklu Üniversitesi ziyaretinde Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Ağırakça, Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’a Üniversiteyi ziyaretleri anısına plaket takdim etti.

 

Mardin Artuklu Üniversitesi’nde Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’ı Batman’a davet eden Batman Üniversitesi Rektörü Durmuş, Başkan Erbaş’a Batman Üniversitesi Camisi’nin tamamlanması için brifing dosyası sundu ve Batman Üniversitesi şiltini takdim etti.

Etiketler : #Rektör   #Durmuş   #   #Diyanet   #İşleri   #Başkanı   #Erbaş’ı   #Batman’a   #Davet   #Etti   #   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN